See the power of photography automation for yourself!
Close bar

Alphastudio XXL

Генрік Стенстрем / Партнер у Lampan

У Lampan на нашому веб-сайті є приблизно 8000 різних типів ламп. Важливим фактором успіху для нас є можливість мати власний вміст, як текст, так і зображення. Рішення Orbitvu допомогло нам створити необхідний вміст, який дозволить нашим клієнтам відчути лампу на екрані..

Alphastudio Compact

СЮЗАННА ВІСХОЛЬМ / СПЕЦІАЛІСТ З МАРКЕТИНГУ, WARECO

Нашим клієнтам потрібні якісні фотографії товарів, і ми робимо їх за допомогою Orbitvu. Раніше ми самі фотографували, і на виготовлення фотографії витрачали 20 хвилин. З Orbitvu нам потрібно близько 3-5 хвилин, щоб отримати якісні знімки без будь-якого фону.

Alphashot 360

Єва Арразола / менеджер з маркетингу, Zacaris.com

Alphashot покращує ефективність нашої роботи. Це досягається шляхом завантаження фотографій нашої продукції набагато швидше. Ми виробляємо більше 3000 виробів на місяць. Ми обрали цей пристрій, оскільки у нас були проблеми як з часом, так і з вартістю.

Alphashot XL

Олена Бразділова / Копірайтер та координатор продуктів, Bata

Для індустрії моди фотографія дуже важлива, оскільки зображення продають товар. Ми вирішили придбати Alphashot, тому що нам подобаються його функції. Наприклад, вам не потрібно встановлювати світло - воно автоматизоване. Використання Alphashot остаточно покращить наш робочий процес.

Alphashot 360

Беатріз Санчес / Менеджер з комунікацій, Joma

Однією з наших головних цілей, купуючи ALPHASHOT, було збільшити продажі в Інтернеті. За допомогою Alphashot ми ефективно виконуємо свою роботу. Alphashot пришвидшує виготовлення та редагування фотографій.

Alphashot 360

Евеліна Котлінська / ROSSMANN

Alphashot змінив наш попередній стиль роботи з продуктами. Це допомагає нам інтегрувати різноманітні канали комунікації продуктів, а також стандартизувати створення візуального контенту багатьох наших продуктів. Робота з Alphashot проста, а автоматичне вирізання фонів значно пришвидшило роботу.

Alphashot XL Pro

Роксана Вільямс / Директор мережевих операцій, Fortessa Inc.

Протягом багатьох років виготовлення зображень для нашої продукції займає десь від п’ятнадцяти до сорока п’яти хвилин на кожен товар. За допомогою Alphashot XL Pro, ми буквально заощадили СОТІ години редагування, звільнивши час для роботи над іншими проектами. Нещодавно ми оновили наш каталог із понад 500 сторінок. Ми не могли б змогли закінчити його в стислі терміни без Alphashot XL Pro.

 

 

Alphashot 360

Агата Плесінська / менеджер з маркетингу, Happy Gifts Europe

Alphashot став важливим інструментом у наш відділ маркетингу. Він постійно використовується виробництвом, контролем якості, дизайном і навіть відділом продажів. Внутрішні комунікації змінилися і стали набагато більшь ефективними. Ми працюємо набагато швидше, і нам більше не потрібен фотограф у відділі маркетингу

Довіряють компанії по всьому світу

Розкажіть нам про свої потреби

Отримати пропозицію!