See the power of photography automation for yourself!
Close bar

Крок 1

Автоматизоване фото

Наші пристрої створені для полегшення виробництва фото та відео З інтегрованим фотоапаратом і миттевим контролем, поворотним столиком, автоматичною кнопкою для фото, сканером штрих кодів, шаблонами світла і багато чого іншого.

Крок 2

Скорочений час постобробки

Вбудоване програмне забезпечення автоматично видаляє фон і виконує пакетне редагування всі зображення за допомогою потужних інструментів: контраст, кольори, чіткість, природна тінь тощо.

Крок 3

Миттєва публікація Онлайн

Вихідні файли можливо завантажити безпосередньо з додатк - напряму до платформ електронної комерції, YouTube , Orbitvu Sun Cloud, FTP та багато інших.

Кейси клієнтів

Вибрані історії

Олена Бразділова / Копірайтер & Координатор продуктів, Bata

Для індустрії моди - фотографія дуже важлива оскільки зображення продають товар. Ми вирішили придбати Alphashot, тому що нам подобаються його функції. Наприклад, вам не потрібно встановлювати світло - воно автоматизоване. Використання Alphashot остаточно покращило наш робочий процес.

Беатріз Санчес / Менеджер з комунікацій, Joma

Однією з наших головних цілей, купуючи ALPHASHOT, було збільшити продажі в Інтернеті. За допомогою Alphashot ми ефективно виконуємо свою роботу. Alphashot пришвидшує процес виготовлення та редагування фотографій.

Розкажіть нам про свої потреби

Отримати пропозицію!